Förtroendevalda hos oss.

Ami Rooth (MP)

Kontaktinformation

E-post:
ami.rooth@katrineholm.se

Bild på Ami Rooth

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kulturnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Valnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31