Förtroendevalda hos oss.

Gunnar Ljungqvist (S)

Kontaktinformation

E-post:
karl-gunnar.ljungqvist@katrineholm.se

Bild på Gunnar Ljungqvist

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Personalutskott Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Socialnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31