Förtroendevalda hos oss.

Christoffer Öqvist (M)

Kontaktinformation

E-post:
christoffer.oqvist@katrineholm.se

Uppdrag (8 st)

OrganisationUppdragPeriod
Folkhälsoutskott 1:e vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Funktionsrättsrådet Katrineholm Representant 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunens Kvalitet i Korthet, styrgrupp till Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Pensionärsråd Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Räddningstjänstförbund, Västra Sörmlands, kommunens representanter Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Vård-och omsorgsnämnden 1:e vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31