Förtroendevalda hos oss.

Jonah Håkansson (SD)

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Service-och tekniknämnden Ersättare 2019-01-01 2022-12-31
Valnämnden Ersättare 2020-09-21 2022-12-31
Vård-och omsorgsnämnden Ersättare 2020-01-20 2022-12-31