Förtroendevalda hos oss.

Christer Sundqvist (M)

Kontaktinformation

E-post:
christer.sundqvist@katrineholm.se

Uppdrag (6 st)

OrganisationUppdragPeriod
Katrineholms Fastighets AB Ersättare för röstombud 2015-05-29 - 2019-05-31
Katrineholms Industrihus AB Ersättare för röstombud 2015-05-29 - 2019-05-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Personalutskott 1:e vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Socialnämnden 1:e vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31