Förtroendevalda hos oss.

Dag Dunås (KD)

Kontaktinformation

E-post:
Dag.Dunas@katrineholm.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2019-03-08 - 2022-10-14
Valnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31