Förtroendevalda hos oss.

Carl-Magnus Fransson (M)

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Bygg- och miljönämnden Ersättare 2015-01-01 - 2018-12-31
Kommunfullmäktige 2018-2022 Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kulturnämnden 1:e vice ordförande 2017-11-20 - 2018-12-31
Valnämnden Ledamot 2015-01-01 - 2018-12-31