Förtroendevalda hos oss.

Birgitta Carlheim-Gyllensköld (M)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Bygg- och miljönämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Vård-och omsorgsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31