Förtroendevalda hos oss.

Tommy Ljungberg (S)

Kontaktinformation

E-post:
Tommy.ljungberg@katrineholm.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Vård-och omsorgsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31