Förtroendevalda hos oss.

Stefan Blomkvist (S)

Kontaktinformation

E-post:
stefan.blomkvist@katrineholm.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Socialnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Viadidaktnämnden Ersättare 2021-01-19 - 2022-12-31