Förtroendevalda hos oss.

Birgitta Hagdahl (S)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Katrineholms Fastighets AB Ersättare för lekmannarevisor 2019-05-06 - 2023-05-29
Katrineholms Industrihus AB Ersättare för lekmannarevisor 2019-05-06 - 2023-05-31
Kommunrevisorer Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31