Förtroendevalda hos oss.

Alf Andersson (S)

Kontaktinformation

E-post:
alf.andersson2@katrineholm.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2019-09-16 - 2022-10-14
Pensionärsråd Representant för PRO 2019-01-01 - 2022-12-31
Socialnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31