Förtroendevalda hos oss.

Britt-Inger Karlsson (S)

Kontaktinformation

E-post:
Britt-Inger.Karlsson2@katrineholm.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-26 - 2022-10-14
Socialnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31