Förtroendevalda hos oss.

Michael Hagberg (S)

Kontaktinformation

E-post:
michael.hagberg@katrineholm.se

Bild på Michael Hagberg

Uppdrag (7 st)

OrganisationUppdragPeriod
Bygg- och miljönämnden 1:e vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31
Katrineholms Fastighets AB Ledamot 2015-05-29 - 2019-05-31
Katrineholms Industrihus AB Ledamot 2015-05-29 - 2019-05-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Räddningstjänstförbund, Västra Sörmlands, kommunens representanter Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Valnämnden Vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31