Jonah Håkansson (SD)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Service-och tekniknämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Valnämnden Ersättare 2020-09-21 - 2022-12-31
Vård-och omsorgsnämnden Ersättare 2020-01-20 - 2022-12-31