Förtroendevalda hos oss.

Ann Hagberg (S)

Kontaktinformation

E-post:
Anne.Hagberg2@katrineholm.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Kommunfullmäktige Ersättare 2022-10-15 2026-10-14
Socialnämnden Ersättare 2019-01-01 2022-12-31