Förtroendevalda hos oss.

Birgitta Carlheim-Gyllensköld (M)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Bygg- och miljönämnden Ersättare 2019-01-01 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2022-10-15 2026-10-14
Socialnämnden 1:e vice ordförande 2019-09-01 2022-12-31